Matkabussi rent

Matka-Bussike Mercedes-Benz Marco Polo

Mercedes-Benz Marco Polo matkabussi rent Tartus. Luksuslik, soliidne, 4-kohaline, võimas, neliveoline, pilkupüüdev matkaauto viib sind turvaliselt ja usaldusväärselt puhkusereisile. Meie Matka-Bussike on rohkete turvalisus- ja mugavuslisadega. Matka-Bussike on seest ruumikas ja avar, kuid temaga pääseb ka metsaradadele, kuhu teised matkabussid ei mahu.

Matka-Bussikese varustusse kuuluvad: valamu, gaasipliit, külmakast, välidušš, teler, salongiküte (elektrilt ja diislilt), klapplaud, akende päikesevarjud, 2 magamiskohta ülakorrusel, 2 magamiskoht salongis, markiis, kokkupandav õuelaud + 4 tooli, haagisekonks.

Lisaks tavapärasele varustusele on meie Matka-Bussikesel juhi väsimuse tuvastamise süsteem, sõiduraja hoidmise abisüsteem, sõiduraja vahetamise abisüsteem, kurvituled, kaugtulede automaatne ümberlülitamine, parkimisandurid ja -kaamera, ISO-FIX lasteistmete kinnitused, mägistardi abi.

Tehnilised andmed: B-kategooria, väljalaskeaasta nov 2015, 140 kW, 4-veoline, automaatkäigukast, 4-kohaline, kütusekulu ca 8.5 l/100 km.

Hinnakiri:

  • 2-3 päeva 120.- € päev
  • 4-7 päeva 110.- € päev
  • 8-14 päeva 100.- € päev
  • 15-.. kokkuleppel

Tagatisraha 500.- €

Lemmikloomad pigem mitte.

Rentimiseks esita broneering ja hinnapäring info@frii.ee või helista +372 55 666 186.